Nasmeh nas nič ne stane, vendar čudežno deluje.

Obogati tistega, komur je namenjen in ne osiromaši tistega, ki ga poklanja.

Žegnanje v Radehovi, 15. avgust 2019

Na zapovedani praznik Marijinega vnebovzetja ali Veliki šmaren, 15. avgusta 2019, smo v župniji kot vsako leto praznovali v Radehovi. radehova4

Slovesno sv. mašo je daroval naš g. nadškof, dr. Franc Kramberger ob somaševanju g. župnika Marjana Pučka.

radehova2Po slovesni sv. maši je sledilo tradicionalno druženje, ki ga vsako leto pripravi Turistično društvo Radehova.

radehova5

Hvala turističnemu društvu Radehova ter krajanom Radehove za priprave in žegnanjski dan.

Naj obilo Božjega žegna in Marijinega varstva še naprej spremlja turistično društvo, občane in župljane sv. Lenarta ter vse romarje od blizu in daleč. radehova6

Več fotografij si lahko ogledate v GALERIJI.