Kristusa moramo oznanjati z načinom, kako govorimo, kako hodimo, kako se smejemo, s svojim življenjem, tako da bo vsakdo spoznal, da pripadamo njemu. Oznanjevanje ni pridiganje; oznanjati pomeni biti.

Mati Terezija

Maketa župnijske cerkve

V dar smo prejeli maketo naše župnijske cerkve, ki jo je izdelal pokojni Janez Jug.

maketa

Hvala ženi in domačim od Janeza Juga, od katerega smo se poslovili v teh mesecih samoizolacije.

Rajni Janez je sam izdelal makete raznih cerkva in med drugimi tudi naše župnijske cerkve.

Hvala za podarjeno maketo, ki bo nekaj nedelj pred oltarjem v cerkvi, nato pa v veži župnišča.

maketa1

Hvala domačim ter rajnemu Janezu pa obilje miru pri Nebeškem Očetu.

maketa2