Ljubezen, ki ni bila uslišana, skeli. Krivda, proti kateri se pritožuje srce, je krivda, ki sega zelo globoko.

Stanko Cajnkar

Škofijski molitveni dan, 14. september

ŠKOFIJSKI MOLITVENI DAN ZA NOVE DUHOVNE POKLICE

V NADŠKOFIJI MARIBOR

bo potekal v soboto, 14. septembra 2019 v baziliki Marije, zavetnice s plaščem na Ptujski Gori.

Skupaj bomo prosili za nove duhovne poklice, za svetost in stanovitnost poklicanih, ter za vse druge potrebe naše krajevne Cerkve.

GESLO: »Tvegaj življenje za Gospoda!«

Duhovnikov v mariborski metropoliji primanjkuje in prav je, da molimo in prosimo, da bi se tudi iz naše srede kdo odločil tvegati življenje za Gospoda.

V župnišču zbiramo informativne prijave, da se bomo lažje odločili, kako bomo šli na Ptujsko goro.

Vabljeni!