Ne spi vsak, ki ima zaprte oči. In ne more videti vsak, ki ima odprte oči.

Anthony de Mello

60 let Slavice Škof

V nedeljo, 21. junija 2015, so naši cerkveni pevci praznovali 60 let pevke in članice Slavice Škof, ki je svoj rojstni dan praznovala v preteklih dneh.

imgp4468

Slavica, želimo ti še veliko pevskih užitkov!

Več fotografij pa si lahko ogledate v GALERIJI.

Mladinski pevski zbor

V soboto, 20. 12. 2014, je v organizaciji Župnije Sv. Lenarta potekal Božični koncert Mladinskega pevskega zbora Župnije Sv. Lenarta pod vodstvom gospe Slavice Kurbus.

foto11

V petek, 20. 12. 2013, je bil v cerkvi sv. Lenarta božični koncert Mladinskega pevskega zbora iz naše župnije, ki ga vodi g. Slavica Kurbus.

img 0206Foto: Foto Tone

Mešani pevski zbor

60 let Slavice Škof

Več

Zadnje vaje v letu 2014

Vaje cerkvenega pevskega zbora in družabno srečanje 28. 12. 2014.

Pevski zbor1

pevski zbor2

Pevski zbor na Kapli

Lenarški cerkveni pevski zbor je v nedeljo, 6. oktobra 2013,  pel v cerkvi sv. Katarine na Kapli.

Več