V nedeljo, 19. aprila 2026, je potekal 4. blagoslov traktorjev in kmetijske opreme.
Tokrat sta zbrane lastnike nagovorila g. Venčeslav Senekovič, predsednik Društva strojni krožek Klas Lenart in g. Bine Družovec, predsedsednik Društva podeželske mladine Slovenske Gorice.
Hvala vsem, ki ste pripeljali in okrasili svoje traktorje...
Hvala tudi soorganizatorjem: Društvo vinogradnikov Lenart, Društvo kmečkih žena in deklet Lenart, Žipo Lenart, Občini Lenart, Kmetijsko gospodarski zavod izpostava Lenart in družini Krajnc.