Sv.Lenart.jpg

Misel

Najboljše v človekovem življenju so majhna dejanja pozornosti in ljubezni, ki nimajo imen in se jih niti ne spominjamo.

W. Wordsworth

Mašni nameni v mesecu juniju

 

12. NEDELJA

MED LETOM

23. 6. 2019

6.30

8.00

10.00

za farane

za + Šantl, Ploj

za + Ljudmilo in Janeza Kegla

SOBOTA

22. 6. 2019

8.00

 

za + Ano in Antona Muršiča ter stare starše

za + starše Šantl in Šalamun ter Vinka Šalamuna

PETEK

21. 6. 2019

8.00

 

za + Antonijo Klobasa - 7. dan

za + Ljudmilo in Franca Brusa

ČETRTEK

SV. REŠNJE TELO

IN KRI

20. 6. 2019

8.00

10.00

 

19.00

za farane

za + Ludvika Breznika, Jožeka Špindlerja, Breznikove

in Družovčeve

za + Franca Frasa

SREDA

19. 6. 2019

8.00

 

za + Antona Ranerja

za + Jožefa Brega in Franca Letnika

TOREK

18. 6. 2019

8.00

 

za Božji blagoslov in varstvo

za + Mirka Župeca

PONEDELJEK

17. 6. 2019

8.00

19.00

za + dva Karla in Kristino Purgaj

za + Janka Bračiča

NEDELJA

SVETE TROJICE

16. 6. 2019

6.30

8.00

10.00

za farane

za + Pavlino Vračko ter Marijo in Jožefa Rola

za + Alojza in Bogomilo Kramberger

SOBOTA

15. 6. 2019

8.15

 

za + Leona Šumana

za + Bruna Ajleca

PETEK

14. 6. 2019

8.15

 

za + Amalijo Keuc in družino Korošec

za + Anico in Romana Muršeca

ČETRTEK

13. 6. 2019

8.15

 

za + Štefanijo in Blaža Zemljiča

za + Antona Družovca

SREDA

12. 6. 2019

8.15

 

za + Vinka Mlakarja

 

TOREK

11. 6. 2019

8.15

 

za + Aleksandra Rebernika

za + duhovnika Mihaela Rola

BINKOŠTNI

PONEDELJEK

10. 6. 2019

8.00

19.00

 

v zahvalo za 50 let zakona

za + Jožico Kramberger, starše Ivana in Frančiško Šumandl

za + Stanislava Knupleža, starše, sestro in brate

BINKOŠTNA

NEDELJA

9. 6. 2019

6.30

8.00

10.00

za farane

za + Marijo in Petra Ješovnika

za + Adolfa Ropa

SOBOTA

8. 6. 2019

8.15

 

11.00

za + Zdenko Lorber in sorodnike

za + Marijo in Rudija Tušeka

zlata poroka Milke in Stanka Cartl

PETEK

7. 6. 2019

8.15

19.00

za + Feliksa Družovca in sina Srečka

za + Ano, Anici in dva Franca Breznika

ČETRTEK

6. 6. 2019

8.15

19.00

za duhovne poklice

za + Mihaela Kukovca

SREDA

5. 6. 2019

8.15

 

za + Karla Klajnoška, Karla mlajšega in brata Karloja

za + Antonijo Prineg

TOREK

4. 6. 2019

8.15

 

za + Anico in Franca Marka, starše Kristovič in sestro

za + starše in dekana Mirka Zemljiča ter Mimiko Ferš

PONEDELJEK

3. 6. 2019

8.15

19.00

za + Stanislava Marajha

za + Davida Vedernjaka

7. VELIKONOČNA

NEDELJA

PRVO SV. OBHAJILO

2. 6. 2019

6.30

8.00

10.00

 

 

za farane

za + starše Mlakar, Majdo in Zvonka Jančiča ter Šantlove

za + Štefanijo in Ferdinanda Rajšpa

v zahvalo za vero letošnjih družin prvoobhajancev

in birmancev

SOBOTA

1. 6. 2019

8.15

14.00

za + Frančiško, Franca in sina Milana Puharja

za srečen zakon Caf - Pučnik

 

Naročniki mašnih namenov se strinjajo z objavo na spletu.

 

Piškotke uporabljamo za izboljšanje naše spletne strani. Z uporabo naše spletne strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information