Sv.Lenart.jpg

Misel

Najsrečnejše ljudi poštenje stori.

bl. A. M. Slomšek

Mašni nameni v mesecu septembru / oktobru

 

 

27. NEDELJA

MED LETOM

4. 10. 2020

8.00

 

10.00

 

za + Alojza Fridla, starše Kolar in Miroslava Irgoliča

za + Franca Slaniča

za + Elizabeto in Ludvika Vračko, patra Dominika Ploja

ter pokojne sorodnike Ploj, Vračko, Ajlec in Dvoršak

 

SOBOTA

3. 10. 2020

 

8.00

15.00

19.00

 

zaključek celonočnega češčenja

poročna maša v Radehovi

za + Kmetičeve, Rudolfa, Justina in Jožefa Kmetiča,

Alojza in Žareta Horvata in Ladislava Senenkoviča

PETEK

2. 10. 2020

19.00

 

za + Leopolda Omerzu

 

ČETRTEK

1. 10. 2020

19.00

 

za + Franca Frasa

za nove duhovne poklice

SREDA

30. 9. 2020

8.00

 

za zdravje

 

TOREK

29. 9. 2020

8.00

 

za + Barbaro in Jožefa Senekoviča in sorodnike Breznik

 

PONEDELJEK

28. 9. 2020

19.00

 

za + Marjana Gorjupa, starše in dva brata Škamlec

 

26. NEDELJA

MED LETOM -

SLOMŠKOVA

NEDELJA

27. 9. 2020

6.30

8.00

10.00

 

za žive in rajne župljane ter dobrotnike župnije

za + Karla, Draga in Verono Lorber

za + Friderika Lešnika in rodbino Lešnik - Župec

za zdravje botre

SOBOTA

26. 9. 2020

19.00

 

za + družino Šantl, Šalamun in brata Vinka

po namenu

PETEK

25. 9. 2020

19.00

 

za + Ferdinanda in Štefanijo Rajšp

 

ČETRTEK

24. 9. 2020

19.00

 

za + starše Rumpler, patra Božidarja in sestro

 

SREDA

23. 9. 2020

8.00

19.00

za ozdravitev levega zapestja

po namenu

TOREK

22. 9. 2020

19.00

 

po namenu

 

PONEDELJEK

21. 9. 2020

19.00

 

za + Franca Slaniča

 

25. NEDELJA

MED LETOM

20. 9. 2020

8.00

 

10.00

za + Marijo Novak in Rajmonda ter Darinko Grušovnik

za + očeta Janeza Ketiša, mamo Marijo ter Franca Štancarja

za + Antona, Elizabeto in Davida Vedernjaka

 

SOBOTA

19. 9. 2020

 

12.00

15.00

19.00

 

zaključek stična mladih - mašo vodi naddekan

v Radehovi: za blagoslov v zakonu Irgolič - Leš

za + Franca in Zdenko Lorbek in ostale sorodnike

za žive in rajne župljane ter dorotnike župnije

PETEK

18. 9. 2020

18.00

 

 

za + Leonido Lešnik

za + Kristino in Leona Šumana

vpisna maša za 3. in 7. razred

ČETRTEK

17. 9. 2020

18.00

 

 

za + Lidijo Kukovec, obletnica

za + Milico Vidovič

vpisna maša za 2., 4. in 5. razred

SREDA

16. 9. 2020

8.00

18.00

za + Ljudmilo in Janeza Kegla

vpisna maša za 6. razred

TOREK

15. 9. 2020

8.00

18.00

za + Franca Rola in starše Rola - Lorbek

vpisna maša za 8. razred

 

Naročniki mašnih namenov se strinjajo z objavo na spletu.

 

Piškotke uporabljamo za izboljšanje naše spletne strani. Z uporabo naše spletne strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information