Sv.Lenart.jpg

Misel

Poskusi vsak dan koga razveseliti - četudi si to le ti sam.

irska modrost

 

 

Molitev svojstvene narave

 

Skupnost Emanuel pripravlja novo povabilo k molitvi svojstvene narave. Od ponedeljka, 9. septembra dalje bo vsak večer ob delovnih dneh od 2000 do 2200 nekdo molil pred Najsvetejšim za potrebe ljudi, posebej za tiste, ki bodo poklicali na telefonsko številko 031 533 133.

Enkrat mesečno bo za vse prejete prošnje in izročitve v molitev darovana tudi sveta maša. Če je kdo med vami zainteresiran za sodelovanje kot molivec (praktično je, če živi v Ljubljani ali okolici), naj pokliče na številko 041 859 531 (Mihaela).

Če si želite, da nekdo moli za vas, za vas ali za vaše bližnje, lahko pokličete SOS molitev na telefon 031 533 133, vsak delavnik od 2000 do 2200.Piškotke uporabljamo za izboljšanje naše spletne strani. Z uporabo naše spletne strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information