Vloga iskrenega človeka je - zelo težka vloga.

Gorki

Predbožični koncert Bee Geesus

Po nekaj letih premora se je v predbožičnem času, v soboto, 17. 12. 2016, v našo cerkev že tretjič vrnil ljubljanski pevski zbor Bee Geesus, ki druži mlade pevce iz vseh koncev domovine.

beegeesus1

Posebnost zbora Bee Geesus je predvsem v načinu izvajanja, saj gre za a cappella (izključno vokalno) glasbo. Vsi glasbeni elementi so torej ustvarjeni vokalno, v živo, brez kakršnihkoli efektov in dodatnih elektronskih pomagal. Celo bobni, bas, razni posebni efekti so povzročeni izključno z usti in izjemoma z drugimi deli anatomije članov zbora. Tako se je zbor približal tradicionalnemu izvajanju afriške in afro-ameriške čaščenjske glasbe.

beegeesus2

Vsi, ki smo jih slišali že dvakrat v naši cerkvi, smo bili navdušeni in očarani tudi v tretje.

beegeesus4

Hvala vam Bee Geesus in vabljeni še kdaj!

Božič po afriško VIDEO.

Več fotografij si lahko ogledate TUKAJ.

Foto: Darja Ornik, Občina Lenart