Sv.Lenart.jpg

Misel

Nasmeh nas nič ne stane, vendar čudežno deluje.

Obogati tistega, komur je namenjen in ne osiromaši tistega, ki ga poklanja.

Velikonočna vigilija, 31. marec

 

Na velikonočno soboto zvečer že nekaj let v naši župniji poteka velikonočna vigilija. Zaradi aprilskega vremena letos nismo bili popolnoma prepričani, če jo bomo lahko izpeljali po načrtih. A je vreme vzdržalo.

img 0701

Zato Bog povrni vsem, ki ste sodelovali pri velikonočni vigiliji: pevcem, godbi Mol, možnaristom, svečarjem, ministrantom, krasilcem, pa tudi tistim, ki ste pomagali čistiti cerkev, hvala za ozvočitev, zakristanom in drugim skritim sodelavcem.

img 0708-

img 0744

 

Vsem Bog povrni!

Fotografije: Foto Tone

Več fotografij si lahko ogledate v GALERIJI.

Piškotke uporabljamo za izboljšanje naše spletne strani. Z uporabo naše spletne strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information